m

GO UP

Hıdırnebi Kayabaşı Turu Trabzon

separator
Fiyat 8 Saat
Aşağı kaydır

Hıdırnebi Kayabaşı Turu Trabzon

Kişi başına

Hıdırnebi Kayabaşı Turu . .

Özel Tur| Trabzon Kalkışlı, Hazır olun ve turun tadını çıkarın.

Genel bakış:

Trabzon’dan başlayan günübirlik özel tur ile dünyanın en uzun ikinci mağarası Çal Mağarasını ziyaret edin. Ardından deniz seviyesi’ nden 1600m yükseğe çıkın ve Hıdırnebi Yaylası ’nın eşsiz doğal güzelliğini ve geleneksel yayla yaşamını keşfedin.

Hidirnebi Turun’da Neler Görecek ‘siniz?

Hıdırnebi yaylası ve gölü.

Kendini bulutların üzerinde bulacaksın.

Çal mağarası.

Kayabaşı yaylası.

Ayrıntılı Yol Programı:

Yetenekli kaptanlarımızdan biri, belirlenen saatte ve istediğiniz otel yada adreste buluşacaksınız ve özel aracımızla günübirlik turumuza başlıyoruz.

Hıdırnebi Yaylası’na çeviriyoruz. Hıdırnebi Yaylası’na çıkarken; fındık bahçeleri, mısır tarlaları, geleneksel köy evleri ve köy yaşamını yakından görme fırsatınız olacak. Dilerseniz köylüler tarafından yol kenarlarında açılan alışveriş tezgahlarının birinde istediğiniz zaman mola verebileceksiniz. Yaklaşık bir saat süren 40km yolculuk ile deniz seviyesinden 1600m yükseklikteki Hıdırnebi Yaylası’na varıyoruz. Geleneksel yayla yaşamı, eşsiz doğal güzelliği, camisi, restoranları, alışveriş ve eğlence mekanları ile hoşça vakit geçireceğiniz birçok aktivite bulunan Hıdırnebi yaylası,

sıcak yaz aylarında serinlemek için şehre yakın sığınılacak bir vaha gibidir. Hıdırnebi Yaylası nda zamanın nasıl geçtiğini anlama ‘dan turumuzun bir sonraki rotası olan Dünya’ nın en uzun ikinci mağarası olduğu kabul edilen Çal Mağarası ‘na hareket ediyoruz. 50 km mesafede ve yaklaşık bir saatlik yolculukla ulaşılan mağara deniz seviyesi’ nden 1050m yükseklikte ve Çal Köyü sınırları içerisinde bulunmaktadır. Mağaranın gezilmesi ve yanı başında bulunan kafelerde vereceğimiz kısa bir molanın ardından rotamızı Kayabaşı’na Hareket ediyoruz. yaylada yürüyüş ve serbest zaman’ ın ardından turumuz günün sonunda başladığı yerde sona eriyor. ve bir başka turumuzda buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz.

Hıdırnebi Kayabaşı Turu

 • Destinasyon
 • Kalkış
  Otelinizden yada Adresinizden alınma ve bırakılma hizmeti
 • Kalkış Saati
  10:00
 • Dönüş Saati
  18:00
 • Program kodu
  DP104
 • Neler dahil?
  Adresinizden özel alınma ve bırakılma hizmeti
  Programda belirtilen tüm geziler
  Yeni model klimalı araçlarımız ile konforlu ulaşım
 • Dahil değil
  24/7 Müşteri Desteği
  3 Yıldız Otel
  4 Yıldız Otel
  5 Yıldız Otel
  Akşam yemeği
  Apart
  Özel Transfer
  Özel Tur
  Öğle Yemeği
  Bungalov
  Ekonomi Otel
  Her şey dahil
  Kahvaltı
  Konaklama
  Rehber
  tüm müze biletleri
  Tekne tur
  Telefrik biniş bileti
  Transfer hizmeti
  Ulaşım/Araç
  Villa
  Yemekle
  İçecekler
  التذاكر